Nstřechy - Radek Němeček
Střechy, krytiny, střešní okna
Kvalitní střecha je základ každého domu
volejte
+420 777 231 227

Rekonstrukce střech - Praha

Každá, i ta nejkvalitnější střecha či střešní krytina, má svou životnost. Přijde čas, kdy začne přes střechu pronikat sníh, voda, častokrát není odolná proti větru, začínají vlhnout zdi. Na většině střech v České republice se nachází starší pálená střešní krytina – taška, která již nesplňuje svoji funkci. Proto je nutné přistoupit k rekonstrukci střechy.

Další důvody pro rekonstrukci střechy:

Únava materiálu
Rozšíření obytného a pracovního prostoru
Odstranění chyb ve střešní konstrukci z minulých let
Zdokonalení zateplení z důvodu úspory energie
Zvýšení hodnoty stavby

Firma NSTRECHY rekonstrukce střech Praha má řešení pro každého

Pro majitele domu vzniká problém co se starou střešní krytinou. Nechte vše na nás firma NSTRECHY rekonstrukce střech Praha Vám zajistí kompletní služby v oblasti rekonstrukce střech a dodávky střešní krytiny v Praze a okolí. Vybereme pro Vás nejvhodnější typ střešní krytiny, a celou realizaci Vám zhotovíme tzv. na klíč.

A jak taková rekonstrukce střech probíhá?

1. Je nutné dodržet stavební předpisy. Důležité je si ujasnit zda je rekonstrukce nutná jen z pohledu výměny krytiny nebo zda-li je třeba řešit zabydlení v nevyužitém podkroví. 
2. Dále je zapotřebí přizvat na pomoc statika nebo člověka, který dovede odborně posoudit stav Vašeho starého krovu . Je nutné aby krov splňoval nezbytné požadavky na nosnost. Pokud budeme realizovat zobytnění podkroví, je třeba vyhotovit speciální projekt a vyřídit stavební povolení.
3. Firma NSTRECHY rekonstrukce střech Praha Vám poskytne rovněž poradenské služby. Poradíme Vám při výběru nejvhodnější střešní krytiny a všech střešních doplňků. Vyhotovíme Vám cenovou kalkulaci a domluvíme se na termínu realizace.

Rekonstrukce střech probíhá v 5 fázích:

Demontáž střešní krytiny
Montáž kontralatí a folií
Montáž latí
Upevnění střešní krytiny
Dokončovací práce

Novinky

Fotogalerie a Reference

S novým webem jsme doplnili také naši Fotogalerii a Reference. Přesvěčte se sami o kvalitě našich služeb a rozhodněte se právě pro nás.

Konzultace ZDARMA

Využijte naši nabídku a získejte konzultaci, nabídku a kalkulaci zdarma.